Реєстрація

Я забув пароль

Ви втратили пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання, щоб створити новий пароль по електронній пошті.

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача.

Будь ласка, введіть свій E-Mail.

Введіть опис ретельно і детально.
Будь ласка, виберіть відповідний розділ, щоб питання можна було легко знайти.

  Будь ласка, коротко поясніть, чому ви вважаєте, що це питання має бути повідомлений.

  Будь ласка, коротко поясніть, чому ви вважаєте, що ця відповідь має бути повідомлений.

  Please briefly explain why you feel this user should be reported.

  2023-03-20 14:20:43

  ⚡️⚡️Держмитслужба представила румунським колегам проєкт будівництва нового пункту пропуску на спільній ділянці кордону

  Представники митних і прикордонних відомств України та Румунії обговорили питання розвитку транспортної інфраструктури, а також впровадження Системи раннього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на спільному кордоні.

  За час повномасштабної збройної агресії росії українська митниця втратила значну кількість інфраструктурних об’єктів. Навантаження на західний кордон зросло у десятки разів, тож одним із першочергових завдань Держмитслужби є стабілізація ситуації у пунктах пропуску і забезпечення ритмічності руху транспортних засобів.

  Наразі не всі автомобільні пункти пропуску на українсько-румунському кордоні здійснюють повноцінне переміщення вантажних транспортних засобів. Суттєві вантажопотоки переміщуються через поромний пункт пропуску «Орлівка-Ісакча», пропускна здатність якого обмежена можливостями поромної переправи.

  Одним із нестандартних рішень, прийняття яких вимагає нинішня ситуація на кордоні з Румунією, є впровадження Системи раннього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій, яка вже успішно діє на кордоні з Польщею, Словаччиною та Угорщиною. Під час зустрічі мова йшла про те, що за результатами пілотного проєкту буде визначено оптимальну кількість транспортних засобів, зокрема, вантажних, які мають синхронно переміщуватися через пункти пропуску на українсько-румунському кордоні.

  ☝️Водночас представники Держмитслужби представили румунській стороні та Послу Румунії в Україні проєкт будівництва пункту пропуску «Біла Криниця-Климоуці», який має стати найбільшим в Україні модернізованим пунктом пропуску для вантажів і частково розвантажити діючі автомобільні пункти пропуску.


  Джерело: Новини Польщі Сьогодні

  Поділіться Цією Статтею

  відповідні посади

  2023-03-03 12:16:55

  2023-01-27 14:27:28

  2023-01-25 16:29:24

  Залишити коментар

  Ви повинні увійти до Кабінету, щоб додати новий коментар.