What's your question?

Польща без питань Latest Питання

Анонімно

Добрый день! Девочки модераторы подскажите пожалуйста, такая ситуация. Муж работает водителем автобуса в коммуникации городской десять лет, имеет карту резидента UE. При подписании нового договора работодатель требует сертификат языка B1 либо A2. Резидента получил на основании окончания полицеальной школы. На сколько помню , школа равнозначна В1. Или это только для получения резидентства? На сколько правомерны требования, при том, что в договоре ничего не сказано, только на словах сказано, что нужен сертификат А2 или В1, это требование ZTM, в противном случае договор может быть рассторгнут. Попросили в письме прислать, что нужен сертификат, ну нет, требование в устной форме. Как быть? Заранее благодарна

Анонімно

Добрий день, підкажіть будь ласка,заповнюю внесок на карту резидента для дитини ( 5 років) 1) “Обоснование заявки” писати від імені батьків,чи від імені дитини? 2) номер телефону і електронної пошти писати мій? ( Мій номер телефону вже вказаний в моєму внеску на резидента)

Анонімно

Громадянин України, перебуває 3 повних роки в шлюбі з громадянином Польщі, а загально 10 років – спільна дитини, житло. Постійно перебуває без виїздів на часових побитах. Нажаль нема сертифікату знання мови, хоч володіє. Питання: чи є шанса отримати громадянство процедурою „nadania obywatelstwa polskiego”? Дякую

Анонімно

Добрий день! Звертаюся з наступним питанням: Побит часовий діяльність господарська спулка, Варшава. Є дохід що вимагають 12кратність. Які документи з вашого досвіду будуть потрібні від спулки для позитивного рішення? На сайті mazowieckie зазначені: сіт8, niezaleganie zus i podatki. Це все. Чи потрібні додаткові документи від спулки типу умова на офіс, бухгалтерію, анкета діяльності? Дуже дякую!

Анонім

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, як податися на Сталий Побит по карті Поляка у Кракові ? Бо я вже щось заплуталася ))

Анонімно

Доброго дня. Підкажіть,заїхали з дитиною по загранпаспортам після 24 лютого.На кордоні поставили відмітку, по цим паспортами отримали pesel. Потім в нас вкрали документы, я звернулась до поліції, до консульства:видали бумагу,що ми це мы. Так жили, поки не зробили паспорти в ДП ДОКУМЕНТ… А потім позвоним ужонд і сказав, що їм принесли наші документи. Я звернулась в поліцію, сказала що паспорт знайдено і що маю новый.А вони сказали,що к мене тепер два паспорта…. В ДП Документ сказали що старі загранпаспорта не дійсні, т.к нам видали нові. Хто прав? і може у мене бути 2 загранпаспорта?

Анонімно

Допоможіть будь ласка, маю проблеми з хозяйкою,вона дає нам якісь ліпові рахунки від руки написані, коли ми попросили показати роздруковані, вона сказала, якщо не подобається, то виселяйтесь. Кауцію повертати не хоче,написала пост, що ми ні за що не платимо, щоб ми не змогли мешкання знайти. Пішли до поліція кажуть, не їх справа, в ужонд міста так само відмовили. Почалися погрози від її друзів, а в ночі сували ключі нам у двері не відомі особи і всю ніч не давали спати. А у мене грудна дитина,що робити?

Анонім

Доброго дня. Можливо комусь буде корисна історія про відбір паспорту та ID дитини вперше з 14 років у ДП “Документ” Варшава. Документи забрали сьогодні, 17.10, АЛЕ… Вихідні дані: Подача-10.08.22. ID відстежувалась та була готова до видачі 07.09.22. Паспорт не відстежувався, оскільки при подачі дитиною в 14 р. вперше така функція не передбачена (є офіційна відповідь з ДП “Документ”). Повідомлення про готовність до видачі по жодному з документів на момент написання посту НЕ ПРИХОДИЛО. Писала на офіційну адресу, вказану на сайті ДП “Документ” щодо готовності паспорту. Хоч днів через пять, але відповідь отримала ” Документи готові до видачі”. Ситуація сьогодні, в день відбору. 1. Приїхали в 11.00. Черга, 1.5 годин очікування. Якщо плануєте забирати і обмежені часом, краще ...