Польща без питань Latest Питання

Анонімно
 • 0
Допоможіть будь ласка, маю проблеми з хозяйкою,вона дає нам якісь ...
 • 0

Допоможіть будь ласка, маю проблеми з хозяйкою,вона дає нам якісь ліпові рахунки від руки написані, коли ми попросили показати роздруковані, вона сказала, якщо не подобається, то виселяйтесь. Кауцію повертати не хоче,написала пост, що ми ні за що не платимо, щоб ми не змогли мешкання знайти. Пішли до поліція кажуть, не їх справа, в ужонд міста так само відмовили. Почалися погрози від її друзів, а в ночі сували ключі нам у двері не відомі особи і всю ніч не давали спати. А у мене грудна дитина,що робити?

Залиште відповідь

Ви повинні увійти в систему, щоб додати відповідь.

39 відповідей

 1. [crp]
 2. Коли довбалися у вашому замку всю ніч, треба було поліцію викликати.

 3. Поинтересуйтесь у хозяйки,платит ли она налог за то,что сдает квартиру Вам?!🙂
  С таким договором,как у Вас,то вряд ли. Может получить штраф,если Вы уведомите уженд об этом.

 4. Столько в Варшаве нормальных хозяев. И ответственных. И умовы найму чётко прописанные, и квитанции распечатанные, чин чином. Вопрос к Вам: как так то влипли, и чего там ещё ждёте?? Нафиг оттуда на нормальное жильё. Спать спокойно – важнее кауции.

 5. То, что должны платить вы и то что реально платит по квитанциям хозяйка может и не совпадать, если у нее за какие-то коммунальные долг, то она платит больше, а за какие- то, может, переплата и она за них пока не платит. Надо найти в интернете тарифы или узнать в управляющей компании и посчитать. И, как вам уже писали, платится фиксированная сумма, а потом делается через несколько месяцев перерасчет. Плохо, конечно, что хазяйка ничего не обьяснила, а нахамила.

 6. Ох дівчина історію видумала: і про злу хазяйку і про комуналку на 5 осіб -160 зл. Мабуть скучно жити, треба срач у групі розвести. Може хтось гроші за це платить? Вибачте за відвертість. Будь-ласка не коментуйте.

 7. В голову ей дать и забрать свои деньги они вообще охерели эти поляки

 8. Виктория Ромахова Слава богу что не вы в такой ситуации мы б посмотрели чтоб вы писали

 9. Любовь Рождественская Семененко

  Я жила за рахунок кауції, хоча нічого не було на цю тему в умові прописано