What's your question?

Польща без питань Latest Питання

Анонімно

Добрий день, підкажіть будь ласка,заповнюю внесок на карту резидента для дитини ( 5 років) 1) “Обоснование заявки” писати від імені батьків,чи від імені дитини? 2) номер телефону і електронної пошти писати мій? ( Мій номер телефону вже вказаний в моєму внеску на резидента)

Анонімно

Громадянин України, перебуває 3 повних роки в шлюбі з громадянином Польщі, а загально 10 років – спільна дитини, житло. Постійно перебуває без виїздів на часових побитах. Нажаль нема сертифікату знання мови, хоч володіє. Питання: чи є шанса отримати громадянство процедурою „nadania obywatelstwa polskiego”? Дякую

Анонімно

Добрий день! Звертаюся з наступним питанням: Побит часовий діяльність господарська спулка, Варшава. Є дохід що вимагають 12кратність. Які документи з вашого досвіду будуть потрібні від спулки для позитивного рішення? На сайті mazowieckie зазначені: сіт8, niezaleganie zus i podatki. Це все. Чи потрібні додаткові документи від спулки типу умова на офіс, бухгалтерію, анкета діяльності? Дуже дякую!

Robert

Доброї ночі. Були у Гданську з питання виготовлення закордонного паспорту. Прийшли у 8 ,пройшли о 15+-. Були в черзі 56 ті. Приймають до 100 людей ( так сказали ), працюють 9-18. По ел. черзі швидко проходили окремо по часу ,на який були записані. Майте на увазі ,щоб у вас були встановлені додатки ваших банків в телефоні і не було ліміту встановлено на картці , тому що виникали проблеми ,а це все додатковий час .Оплата через сканування Q коду ( не через термінал ), платити можна і з польської ,і з укр картки . І одягайтесь тепліше )

Анонімно

Доброго дня. Цікавить наступне: як дізнатись вартість для українців навчання в польському ВУЗ на IT факультеті? Мова викладання предметів – англійська.